بنر درباره ما

درباره ابزارهای وب پارسی :

داشتن یک سایت با کیفیت برای هر فرد، شرکت، فروشگاه و هر کسب و کاری، اعتبار محسوب میشه، تا همین چند وقت پیش خیلی از افراد، به دلیل هزینه های سنگین طراحی، رفع ایراد و … از یک طرف و طولانی بودن این فرآیند، قید داشتن سایت رو زده بودن، اما قالب آماده سایت همه این مشکلات رو حل کرده و افراد میتوانید به راحتی سایت خودتون را ایجاد و مدیریت کنند.

یکی از مسائلی که کاربران پارسی زبان با این قالب ها و افزونه ها دارند عدم پشتیانی از زبان پارسی در این محصولات میباشد، که تیم ابزارهای وب پارسی | RtlTools این مشکل رو برای این کاربران نیز رفع کرده تا آنها نیز بتوانند از این طریق وب سایت های خود را ایجاد و مدیریت نمایند.

درباره ابزارهای وب پارسی :

وب سایت ابزارهای وب پارسی | Rtltools در سال 1398 شروع به کار کرده و با استفاده از نیروهای مجرب و مدیریت قوی در حال فعالیت میباشد. این مجموعه تمام توان خود را برای ارائه محصولات اورجینال و کاملا پارسی شده گذاشته است.

اصلی‌ترین فعالیت‌های ابزارهای وب پارسی | Rtltools :

ابزارهای وب پارسی انواع قالب ها و افزونه های وردپرس، پرستاشاپ، مجنتو، اپن کارت، جوملا، Whmcs و سایر Cms ها را بصورت کاملا اورجینال و پارسی سازی شده عرضه مینماید، همچنین از سوی دیگر ابزارهای گرافیکی مانند فونت، فایل های PSD و AI بخش مهمی از محصولات Rtltools را نیز تشکیل می دهند.

هر سایتی نیازمند بهبودها یا امکاناتی است که در قالب آن تعریف نشده بنابراین افزونه های اورجینال و ابزارهای گرافیکی ارائه شده در وب سایت ابزارهای وب پارسی، آنچه را که نیاز دارید برای شما فراهم می کنند.